TIKALI BORU AÇMA

samsun-su-kacak-servisi5Tüm sıhhi tesisat sistemlerinde tıkanıklık yaşanabilir. Bu durumda bunu önlemek için bir yol geliştirmek gerekir. Ancak, çoğu insan tıkalı lavabo ve tuvaletleri kendi açmayı dener. Eğer kendi işini tamamlamak istiyorsa kişi gereken en doğru araçlara sahip olmalı ve biraz kararlı olmalıdır.
Tıkanan mutfak lavabosu, küvet, tuvalet ve zemin giderlerinin tıkanıklığını temizlemek için neler yapılması gerektiğini size göstereceğim. Bu kanıtlanmış teknikler herhangi bir tıkanmayı açmak ve borudaki pislikleri çıkarmak için kullanılabilir. Eğer, bir kaç denemeden sonra sonuç alamadıysanız işini bilen kurumsal bir firma aramayı unutmayın. Çok fazla kuvvet uygulayarak kalıcı bir boru patlamasına veya sağlık açısından bir zarara uğramak istemezsiniz.
Tıkanıklık açmak için gerekli olan malzemeler
Tıkanıklıkla mücadele etmek için herhangi bir nalburdan veya tesisatçı tanıdığınızdan gerekli malzemeyi temin etmelisiniz.
Özellikle bir lavabo pompası ve tuvalet pistonu her evde lazım olabilecek gereçlerdir. Mutlaka bulundurulmalıdır. Çünkü bir çok tıkanıklık bu tarz müdahaleler ile çözülebilir. Tabi her insan bu işlerle uğraşmaz, kiminin elinden gelmez, kiminin midesi kaldırmaz sonuçta Samsun Su kaçağı  olarak biz buradayız.
Bunun yanı sıra susta dediğimiz makara şeklinde boru içine salınarak elle döndürülen yaylar vardır. Uzunlukları 20 metreye kadar olanları olmasına rağmen herhangi bir evde 6-7 metrelik bir susta işinizi görür. Burgulu elle çevrilen bu aletlerin farklı lavabo açma uçları bulunur. Uygun uç bulunup işlem yapılır.
Çok büyük bir tıkanıklık mevcutsa aynı sistemin elektriklisi kullanılmalıdır. Tabi bu makine sizde olmadığı için mecburen profesyonel bir firma çağrılır. Elektrikle çalışan bu makineler elle çevrilen burgu yaylara göre daha kuvvetli ve pratik olur. Her türlü tıkanıklığın açılması sağlanır, hatta ağaç kökleri ve buna benzer atıkların bile temizlenmesi mümkün olur.
Plugin "Contact Form 7" not installed or activated